W Jungle Tattoo możesz zapisać się na 5 sposobów.

 • Odezwij się do Nas przez Messengera, pisząć na Fan Page Naszego studia na Facebooku
 • Napisz do Nas wiadomość na Instagramie
 • Zadzwoń do Nas pod numer podany na stronie, a Menager doradzi Ci i zapiszę Cię
 • Napisz do Nas przez formularz kontaktowy na Naszej stronie 
 • Przyjdź do studia, odwiedź Nas przy ul. Marszałowskiej 28 w samym centrum Warszawy, wejście między dwoma “wielkimi” palmami 
 • przez 3 dni przed nie pij już alkoholu i napoi energetyzujących
 • w nocy przed tatuażem wyśpij się i bezpośrednio przed zjedz duży posiłek
 • nie gól miejsca, gdzie będzie wykonywany tatuaż, My to zrobimy 🙂
 • weź ze sobą coś słodkiego do picia, by podtrzymać bilans kaloryczny na plusie

Wykonanie tatuażu nie jest bezbolesne. Nasi tatuatorzy dbają o Wasz komfort i zmniejszenie  bólu podczas samego wykonywania, ale jest to nieuniknione, że będzie to boleć, ponieważ jest to jednak ingerencja w skórze.

Cena tatuażu to kwestia bardzo indywidualna. Tatuaż może kosztować od 200 zł do nawet kilkunastu tysięcy złotych. Wszystko zależy od wielkości tatuażu, od jego stylu i od ilości sesji potrzebnych, żeby go wykonać. Najlepiej odwiedzić Nas w studiu i przejść bezpłatną konsultację z artystą, wtedy dowiecie się wszystkiego 🙂

Jest kilka szkół na świecie “Jak dbać o tatuaż?”. To wszystko zależy od tatuażu. Naszym zdaniem po samej sesji, kiedy artysta zawinie tatuaż w folie spożywczą, po powrocie do domu trzeba ten opatrunek zmienić, ale po kolei:

 1. Myjemy ręce przed każdą zmianą opatrunku.

 2. Ściągamy folię starą.

 3. Myjemy dokładnie tatuaż, najlepiej mydłem antybakteryjnym wodą w temperaturze pokojowej i spłukujemy je.

 4. Wycieramy tatuaż ręcznikami papierowymi, dotykając skóry, a nie przecierając. W momencie, kiedy skóra jest już sucha, nakładamy warstwę specjalnego kremu do tatuażu, który możesz kupić u Nas w studiu i rozsmarowujemy.

 5. Przez pierwsze 2-3 dni po każdym smarowaniu foliujemy miejsce z tatuażem, i taką czynność (Od 1 do 4 punktu) powtarzamy co 2-3 godziny.

 6. Od 3 do 14 dnia myjemy tatuaż co 2-3 godziny, smarujemy go, ale już nie musimy foliować.

 7. Naszym zdaniem skórę z tatuażem trzeba nawilżać całe życie, po miesiącu możemy już smarować ją balsamem do ciała, kremem nawilżającym, itp.